• dell partner direct premier 400Společnost D - comp je členem programu Dell PartnerDirect Premier.
  • Společnost D - comp je certifikovaný Microsoft Authorised Education Reseller. Program Microsoft® Authorised Education Reseller (AER) umožňuje prodejcům prodávat produkty společnosti Microsoft kvalifikovaným uživatelům ve vzdělávání (QEU) za ceny pro oblast školství.

  • Společnost D - comp se stala AVG Partner. AVG je jednou z předních společností v oblasti řešení zabezpečení počítačů, která má více než 110 milionů spokojených zákazníků po celém světě. Od založení společnosti v roce 1991 se zaměřujeme na ochranu před počítačovými viry. Řešení společnosti AVG jsou vytvořena na míru.

CERTIFIKACE Authorised Education Reseller (AER)

Společnost D - comp získala certifikát Authorised Education Reseller (AER).

Program Microsoft® Authorised Education Reseller (AER) umožňuje prodejcům prodávat produkty společnosti Microsoft kvalifikovaným uživatelům ve vzdělávání (QEU) za ceny pro oblast školství. Nakupovat a prodávat multilicenční programy pro vzdělávání mohou pouze prodejci AER (Autorizovaný prodejce do školství).

Cílem tohoto programu je zlepšení dialogu mezi společností Microsoft a jejími prodejci orientujícími se na akademický sektor. Tím, že vás budeme informovat o změnách a novinkách, poskytovat vám marketingové materiály a naslouchat vašim připomínkám, můžeme zajistit, že budeme nadále vytvářet inovativní nabídky, které pomohou uživatelům v oblasti vzdělávání využívat možností studia kdykoli a z libovolného místa.

Získáním autorizace pro prodej licencí na produkty společnosti Microsoft pro oblast školství se firma D-Comp stala speciálně školeným poskytovatelem komplexních řešení a služeb pro akademické zákazníky.

Správa sítí

Správa sítí

D - comp je spolehlivým a kvalitním partnerem při poskytování správy sití.

Správa ICT

Outsourcing IT

Komplexní správa IT. Přenechte nám starosti s inf. technologiemi a ušetřte čas a finance.

Tvorba stránek

Tvorba WEB stránek

Vyrobíme Vám stránky, které Vás budou prezentovat za skvělou cenu.

pracovni-stanice-dell

Pracovní stanice Dell

servery-dell

Servery Dell

dell-notebooky

Notebooky Dell

  • reference-dcomp
  • reference-dl-desing
  • reference-fotozavesy_cz
  • reference-jecny
  • reference-kurzyaranzeru_cz
  • reference-stylcon
 
Správa IT sítě / Outsourcing IT sítě
Štětí, Praha, Mělník, Litoměřice, Lovosice, Roudnice nad Labem, Ústí nad Labem, Česká lípa, Mladá Boleslav, severní Čechy, střední Čechy

Copyright © 2012 D-Comp